Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

13 grudnia ofertę dla narzeczonych prezentowało ponad 20 firm zajmujących się ślubami i weselami. Dużym zainteresowaniem cieszyła się fotobudka4u, gdzie można było gratis wykonać pamiątkowe zdjęcia. Efektownie zaprezentowała się Cukiernia Wołczański - sam mistrz świata w cukiernictwie Pan Robert Wołczański, w efektownym show przedstawił jeden ze swoich tortów weselnych, którego można było skosztować. Na scenie muzycznie zaprezentował się zespół HiT Sanok - specjaliści od wesel, który zebrał gromkie brawa od słuchaczy. Z zapartym tchem zwiedzający targi obserwowali pokaz barmański przygotowany przez firmę Blue Fire, która w dniu targów oferowała do degustacji kawę zdobioną w przeróżne wzory: misie, serduszka, kwiaty i inne. Podczas targów można było wykonać makijaże na stoiskach Mary Kay oraz salonu Lejdis. Swą muzyką zachęcał do zapoznania się z ofertą znany na sanockim rynku zespół Bongo. Łącznie ponad 1000 wzorów obrączek i pierścionków zaręczynowych oferowali znani jubilerzy z regionu: Klaudia, Jaracz i Łazur. Salony mody ślubnej: Margo, Erica i Igar, jak to na tego typu imprezach przyciągały najwięcej odwiedzających powodując swoimi kreacjami blask szczególnie w oczach  kobiet. Dodatkowo salon Igar zaprezentował na ten wyjątkowy dzień ciekawe i oryginalne garnitury dla panów. Ofertę dekoracji przedstawiły firmy Kawałko Dekor Styl oraz Anbo. Sporych rabatów w tym dniu udzielali fotografowie i firmy video: KAWesoły, Video Prezes, Mega Studio, Piotr Lisowski, Anna Renarda i MP Foto.

Galicyjskie słodkości przyciągały na swoje stoisko efektowną i duża fontanną z pyszną, belgijską czekoladą. Dużo emocji budził konkurs przygotowany przez zespół HiT Sanok. Dzięki współpracy zespołu z partnerami można było wygrać nagrodę o łącznej wartości 1500 zł! Nowość na rynku oferowali przedstawiciele z firmy Akademia Małego Geniusza - animacje dla najmłodszych uczestników wesela czyli dzieci, to idealna oferta pozwalająca w tym dniu świetnie bawić się rodzicom w czasie, kiedy ich pociechami zajmują się profesjonalni animatorzy z tej firmy, dając najmłodszym dużo radości.
Pensjonat GAWRA przygotował pyszny obiad w promocyjnej cenie. Warto dodać, że GAWRA to wymarzone miejsce na wesele w Bieszczadach - posiadają wyśmienitą kuchnię, profesjonalną obsługę, piękne tereny zielone wokół pensjonatu z atrakcjami dla najmłodszych, bogatą bazę noclegową dla gości weselnych oraz przestronną i elegancką salę weselną - słowem wszystko, co jest potrzebne do organizacji wymarzonego wesela. Targi Ślubne są warte odwiedzenia przez osoby planujące wesele, ponieważ każdy z wystawców oferuje promocyjne ceny swoich usług, a do tego można wygrać atrakcyjne nagrody - w tym roku miały wartość przekraczającą 5000 zł.
Już dziś organizator targów Podkarpacki Portal Ślubny www.oczepiny24.pl zaprasza na najbliższe targi, które odbędą się 6 stycznia w Krośnie (dwie sale firmy G-katering) oraz 7 lutego w Brzozowie (sala bankietowa restauracji Alta).