Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

Pierwszy taniec jest jedną z najbardziej romantycznych chwil w trakcie wesela.
Aby ta chwila nie zamieniła się w żenujący i stresujący obowiązek, warto wcześniej poćwiczyć i przygotować się na pokaz skupiający uwagę dziesiątek wpatrzonych w młodą parę oczu. Pierwszy taniec jest nie tylko atrakcją na otwarcie przyjęcia, przede wszystkim jest on symbolem nierozerwalności związku małżeńskiego, wiele osób uważa też, że taniec jest doskonałym zwierciadłem relacji panujących w związku. Nic dziwnego więc, że pary coraz częściej decydują się na naukę tańca nawet kilka miesięcy przed ślubem.

Jedni wybierają tradycyjnie - spokojnego i eleganckiego Walca Angielskiego, drudzy zaś wybierają naturalność i luz, którą mogą dać im elementy street-dance, czy też podstawy disco dance. Oczywiście istnieje możliwość połączenia tego wszystkiego w piękne show,które przyozdobi w sposób rewelacyjny Wasz pierwszy i jakże ważny taniec, ale istotne jest to, byście sami czuli się dobrze w tym co robicie, by była to dla Was zabawa a nie udręka. Najczęściej wybierane przez przyszłe Młode Pary są zajęcia indywidualne. Jest to najbardziej komfortowy sposób nauki, który przynosi szybkie efekty, gdyż program zajęć dostosowany jest do potrzeb i możliwości motorycznych Nowożeńców. W razie potrzeby Instruktorzy służą pomocą przy wyborze muzyki, do której zawsze zrobią oryginalny układ taneczny. Coraz więcej Par Ślubnych decyduje się na tę formę pierwszego tańca, więc nie warto czekać, skontaktuj się z A & G Dance Studio i umów się już dziś.

Szkoła tańca "A & G DANCE STUDIO"
www.ag-dancestudio.blogspot.com
www.facebook.com/agdancestudio
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 600 267 065