Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

Hotel***& Restauracja Glorietta, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oraz pragnąc dostosować naszą ofertę do potrzeb rynku od nowego sezonu ślubnego 2016 wprowadzamy wiele zmian i udogodnień w aspekcie organizacji i realizacji imprez ślubnych. Dzięki nawiązaniu współpracy z wieloma agencjami oraz dysponowaniu szeroką bazą sprawdzonych partnerów, jesteśmy w stanie kompleksowo zorganizować dla Państwa całą imprezę ślubną. Do ślubu podchodzimy indywidualnie i wyjątkowo, starając się jak najbardziej przystosować naszą ofertę do konkretnych potrzeb i wymagań. Każdy detal ślubu uzgadniamy indywidualnie z Parą Młodą, oferując najlepsze rozwiązania. Nasi doradcy i eksperci czas cały pozostają w kontakcie z Parą Młodą dbając o każdy szczegół przygotowywanego ślubu. Uroku każdemu wydarzeniu weselnemu dodaje lokalizacja obiektu. Hotel***Glorietta mieści się w pięknym i malowniczym uzdrowisku Iwonicz Zdrój. Jego wspaniały klimat i atmosfera stanowią o wyjątkowości ślubu w Gloriettcie. Jako Hotel do dyspozycji Państwa Młodych oddajemy dwie eleganckie sale: bankietową oraz restauracyjną. Sala bankietowa może pomieścić ok. 170 gości, natomiast restauracyjna, pozwala na przygotowanie mniejszej uroczystości na około 60 osób.

Sale są wszechstronne, klimatyzowane oraz bardzo ustawne a ich jakość i wystrój dodaje dodatkowego uroku organizowanym przyjęciom. Podczas uroczystości weselnej istnieje możliwość korzystania z naszego stołu galicyjskiego, oferującego specjały kuchni regionalnej. Duży nacisk kładziemy na standardy obsługi i kwalifikacje naszego personelu. Dzięki czemu nasz wykwalifikowany personel i obsługa sali sprostają wszelkim wymaganiom. Szeroki wybór potraw a także bogata karta win i drinków stanowią o wyjątkowości naszej Restauracji dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać specyficznym gustom i upodobaniom naszych Gości.

Na dopełnienie przyjęcia na gości czeka relaks i odpoczynek w naszej Strefie SPA, które cieszy się dużym zainteresowaniem. Zmęczeni goście weselni oraz Państwo Młodzi mogą odpocząć w eleganckich pokojach hotelowych, które na życzenie Państwa Młodych pozostają do dyspozycji weselników. Zapewniamy Państwa, że chwile spędzone w naszym obiekcie będą cudowne i na zawsze pozostaną w pamięci Państwa Młodych oraz ich gości weselnych.

Co nas wyróżnia od innych
• indywidualne podejście do każdego klienta
• fachowa obsługa
• nowoczesny obiekt z gustowną aranżacją
• przystępne ceny

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, pod numerem telefonu:

502 558 333