Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

Firma Chocolate Event działa z dużym sukcesem na rynku branży eventowo - ślubnej już od ponad 5 lat. Wypracowaliśmy markę, która jest rozpoznawalna na rynku Podkarpackim, oraz coraz częściej w całej Polsce. Dokładamy wszelkich starań, aby ciągle się rozwijać i świadczyć usługi na najwyższym poziomie.Świadczymy kompleksowe usługi wynajmowania oraz obsługi fontann czekoladowych, cafe barów, drink barów oraz candy bufetów. Żadne wyzwanie nie jest dla nas problemem. Posiadamy kilka rodzajów fontann czekoladowych, ekspresów ciśnieniowych, barów alkoholowych oraz wykwalifikowaną obsługę.
Potrafimy obsłużyć tak małe 80-osobowe przyjęcia jak i olbrzymie eventy goszcząc 3000 osób. Nasze czekoladowe fontanny stały się intrygującym i zarazem integrującym elementem każdej imprezy, na której unosić się będzie delikatny, aksamitny zapach belgijskiej czekolady.Dane do kontaktu:
www.chocolateevent.pl
tel.: 668 741 341
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://www.facebook.com/ChocolateEvent