Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

Zaręczyny to moment szczególny. Wspomnienie tej chwili będzie nam towarzyszyć przez całe życie, dlatego warto się do niej odpowiednio przygotować. Przypominał o niej będzie pierścionek zaręczynowy. To symbol miłości i oddania, wręczany wybrance z którą chcemy iść przez życie. W naszych pracowniach tworzymy dla Państwa wyjątkowe modele pierścionków zaręczynowych. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór wzorów. Wiele z nich to unikatowe modele zaprojektowane i wykonane w naszej pracowni, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

 

Na zaręczyny najczęściej wybierane są pierścionki z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi (tj. szafir, szmaragd, rubin, topaz, tanzanit), a także z cyrkoniami. Dzięki fachowym poradom każdy będzie mógł znaleźć najlepszą ofertę dla siebie i podjąć świadomą decyzję.

Jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom i zaprojektować pierścionek zaręczynowy na specjalne życzenie klienta. Panowie dokonujący zakupu pierścionka zaręczynowego często zastanawiają się jaki rozmiar powinni wybrać aby idealnie pasował na palec ukochanej. U nas nie będzie to problemem, ponieważ rozmiar można dopasować w każdej chwili po zakupie. Wystarczy przyjść do jednej z naszych pracowni. Po godzinie idealnie dopasowany pierścionek zaręczynowy będzie gotowy.

Zapraszamy do naszych pracowni w Rzeszowie,
ul. Jagiellońska 5, Grunwaldzka 40, Millenium Hall (butik nr 19) oraz na naszą stronę
www.bm.rzeszow.pl lub www.facebook.com/pracowniazlotniczabm