Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

Dwór Kombornia

Dodaj do ulubionych
Kontakt
Adres e-mail: bartosz.bielec@dworkombornia.pl
Telefon: 661 498 089

Opis

Dwór Kombornia to ziemiańska siedziba, której historia sięga XVI w. Jest jednym z lepiej zachowanych zespołów rezydencjonalnych na Podkarpaciu. Obejmując powierzchnię 10 hektarów mieści czterogwiazdkowy, butikowy Hotel SPA z bogatą infrastrukturą Wellness, Salon Win Karpackich, Centrum Konferencyjne i Bankietowe oraz komfortowy trzygwiazdkowy Hotel Wine Garden.
Trudno o bardziej sposobne do przyjmowania Gości miejsce niż Dwór Kombornia. Znajdą tu Państwo wiele możliwości, by w różnoraki sposób podjąć swoich Gości, przybyłych celebrować ważne wydarzenia.
Na potrzeby mniejszych spotkań, o bardziej prestiżowym charakterze w małych grupach udostępniamy reprezentacyjne Salony na parterze Dworu: Męski (pow. 27m2), Kawowy (pow. 27m2), Herbaciany (pow. 33m2).
Na wydarzenia dla większej ilości Gości przeznaczone są 3 klimatyzowane sale (z możliwością łączenia), o łącznej powierzchni 216 m2 mieszczące się w Centrum Konferencyjnym przy Wine garden Hotel ***.

ŚLUB W KAPLICY DWORSKIEJ
Na ceremonię złożenia przysięgi małżeńskiej udostępniamy Dworską Kaplicę (po uzyskaniu przez Parę Młodą stosownej zgody władz kościelnych lub państwowych). Istnieje również możliwość odbycia ceremonii w jednym z pobliskich kościołów, z których dwa wpisane są na listę światowego dziedzictwa UNESCO.


DEKORACJA SALI i STOŁÓW
Uroczysta dekoracja stołów (biały obrus i serwety restauracyjne, świeże kwiaty, świeczniki i świece) mieści się w cenie menu przyjęcia. Współpracujemy także z profesjonalistami w zakresie dekoracji i florystyki, dlatego też, zgodnie z Państwa życzeniem i wskazanym budżetem, możemy przygotować dowolny wystrój sali bankietowej, tak by zapewnić oryginalny i niepowtarzalny nastrój tej wyjątkowej chwili.


MENU WESELNE
Powierzając nam kulinarną oprawę tak ważnego przyjęcia możecie Państwo być pewni dobrego smaku, wysokiej jakości i kultury serwisu. Potrawy przygotowane przez naszych kucharzy to autorskie kompozycje zrodzone z wiedzy i zamiłowania, urzekające smakiem i unikalną estetyką. Dołożymy wszelkich starań by każda z nich stała się źródłem niepowszedniego ukontentowania Państwa Gości.


NOCLEGI
Gościom weselnym oferujemy noclegi w luksusowych, stylowych, pokojach hotelowych 4* we Dworze lub komfortowych i przytulnych pokojach gościnnych w, należącym do całości kompleksu, Wine Garden Hotel ***. W ramach pobytu Goście mają zapewnione nieograniczone korzystanie z kompleksu basenów i jacuzzi.


SPA & WELLNESS
Parę Młodą i Gości zapraszamy także do skorzystania z oferty SPA Dwór Kombornia. Menu SPA zawiera bogatą ofertę orientalnych masaży i rytuałów. Natomiast w profesjonalnym Instytucie Kosmetycznym mogą Państwo skorzystać z luksusowych zabiegów pielęgnacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i ekskluzywnych kosmetyków.

Lokalizacja

Polska
Korczyna , 38-420

Video

Mapa firm