Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS


Firmy zajmujące się ślubami i weselami zapraszamy do "Bazy Firm" regionu podkarpackiego. Portal Oczepiny24 reklamuje się w innych serwisach z dużą oglądalnością oraz jest organizatorem i patronem medialnym największych imprez związanych z tematyką ślubną, przez co jego rozpoznawalność jest duża. W zależności od miesiąca portal Oczepiny24.pl odwiedza między 9000 a 14 000 osób. Dodatkowe możliwości zapewnia aktualizowany na bieżąco profil facebook, gdzie średnia oglądalność to 20000 widzów miesięcznie!

Końcem 2015 roku portal Oczepiny24 rozpoczął współpracę z telewizją rzeszownazywo.pl

 

 

 

Zachęcamy do korzystania z dodatkowej formy reklamy na naszym portalu, która znacznie zwiększy zainteresowanie Państwa firmą - są to poza wpisem do bazy banery reklamowe (sam wpis do bazy kosztuje zaledwie 100zł brutto na rok). Banery reklamowe są zawsze widoczne dla odwiedzającego ten portal i mogą przekierowywać widza na stronę internetową danej firmy lub profil facebook. Objaśnienie rozmieszczenia banerów poniżej tabeli:

 

Rozmieszczenie banerów:

 

 

Objaśnienie:

Banery reklamowe A,B lub C - są zawsze widoczne dla odwiedzających serwis oraz zawierają odnośnik do strony internetowej lub facebook danej firmy.

Artykuł sponsorowany ze zdjęciami oraz reklamą na facebook - tekst sponsorowany, który pojawi się na stronie głównej serwisu oraz będzie promowany na serwisie facebook.

Realizacja filmu reklamowego firmy / max. 5 min. - dwuosobowa załoga serwisu do dyspozycji firmy w dogodnym terminie przygotuje wysokiej jakości materiał HD, który GRATIS będzie zamieszczony na portalu oczepiny24.pl oraz na facebook. Firma ustala co w materiale reklamowym ma być podkreślone oraz jaki ma być charakter reportażu. W filmie reklamowym istnieje możliwość zamieszczenia wywiadu z osobą odpowiedzialną w firmie za marketing.

Lektor do filmu reklamowego firmy - film reklamowy może być wzbogacony o słowo mówione o firmie przez profesjonalnego lektora nagranego w studio.

Projekt banera reklamowego/logo - na życzenie nasi graficy przygotują wysokiej jakości logo wg wskazówek firmy.

Dodatkowa reklama na facebook firmy / dzień - informacja o firmie wraz z logo i krótkim opisie na profilu facebook oczepiny24 - wysoka skuteczność !

 

 

 

Mapa firm