Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

Baza firm

MEDIALA HD

TOP FIRMA
1
OpisNasze filmy ślubne mają charakter reportażu, który trwa do 180 minut. Realizacja będzie zawierała zapis wszystkich najważniejszych wydarzeń, jakie będą mieć miejsce podczas uroczystości.
 

MEDIALA HD

TOP FIRMA
9
OpisMoim priorytetem jest uchwycenie szczerych emocji, niepowtarzalnych sytuacji oraz nastroju chwili. Podczas pracy nie zmieniam biegu wydarzeń, nie wpływam na rzeczywistość. Fotografuję z zaskoczenia, przez co materiał...
 

HIT SANOK

TOP FIRMA
1
OpisZespół muzyczny HiT składa się z muzyków posiadających wykształcenie muzyczne. Jego muzyka sięga do utworów z lat 60-tych, aż po współcześnie panujące w mediach piosenki lat 90-tych, a także najnowszych hitów.
 
sd
OpisArtystka przez duże A, pozowanie przed aparatem traktuję jako hobby. Kocham sport trenuję gimnastykę, jako atrakcję weselną mam do zaproponowania występ artystyczny w układzie gimnastycznym dwójki żeńskiej.
 
1
OpisFirma Czyż Studio Filmowe jest producentem filmowo - telewizyjnym z kilkunastoletnim doświadczeniem. Zajmujemy się produkcją i postprodukcją filmów fabularnych, dokumentalnych, reklam telewizyjnych, radiowych.
 
1
OpisZapewniamy gorące dania, napoje zimne i gorące, sałatki, ciasta, torty wg życzeń klienta jak również pełną obsługę kelnerską w zakresie zastawiania stołu, podawania do stołu i sprzątania po imprezie.
 
DSC_0171 22
OpisPozowanie to moja pasja i sposób na promowanie swojej osoby.
 
Magda 6
OpisWitam, mam na imię Magda. Modelingiem i pracą jako modelka zajmuję się zawodowo. Staram się aby każde zlecenie było wykonane przeze mnie sumiennie i z należytą starannością. Do pozowania podchodzę profesjonalnie.
 
karolina 1
OpisMam na imię Karolina. Pozowanie to moja pasja, która przekłada się na styl życia oraz spełnienie zawodowe. Prezentowanie mody jest dla mnie szczególnie bliskie.
 
4
OpisWitam, mam na imię Ewa. Pozowanie oraz modeling to moja pasja, która jest jednocześnie sposobem na życie. Z przyjemnością pracuje jako modelka. Brałam udział w teledyskach i sesjach mody ślubnej.
 
IMG_8910b
OpisWitam, mam na imię Dominika. Jako hostessa pracuję od 4 lat. Posiadam duże doświadczenie w tego typu zleceniach. Pracowałam wielokrotnie w roli hostessy na różnego rodzaju targach oraz eventach.
 
1
OpisFirma Czyż Studio Filmowe jest producentem filmowo - telewizyjnym z kilkunastoletnim doświadczeniem. Zajmujemy się produkcją i postprodukcją filmów fabularnych, dokumentalnych, reklam telewizyjnych, radiowych
 
09
OpisWitam, mam na imię Magda, hobbystycznie zajmuję się modelingiem oraz pracą jako hostessa oraz fotomodelka.

Mapa firm