Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

Baza firm

HIT SANOK

TOP FIRMA
1
OpisZespół muzyczny HiT składa się z muzyków posiadających wykształcenie muzyczne. Jego muzyka sięga do utworów z lat 60-tych, aż po współcześnie panujące w mediach piosenki lat 90-tych, a także najnowszych hitów.
 

MEDIALA HD

TOP FIRMA
1
OpisNasze filmy ślubne mają charakter reportażu, który trwa do 180 minut. Realizacja będzie zawierała zapis wszystkich najważniejszych wydarzeń, jakie będą mieć miejsce podczas uroczystości.
 

MEDIALA HD

TOP FIRMA
9
OpisMoim priorytetem jest uchwycenie szczerych emocji, niepowtarzalnych sytuacji oraz nastroju chwili. Podczas pracy nie zmieniam biegu wydarzeń, nie wpływam na rzeczywistość. Fotografuję z zaskoczenia, przez co materiał...
 
1
OpisZapewniamy gorące dania, napoje zimne i gorące, sałatki, ciasta, torty wg życzeń klienta jak również pełną obsługę kelnerską w zakresie zastawiania stołu, podawania do stołu i sprzątania po imprezie.
 
karolina 1
OpisMam na imię Karolina. Pozowanie to moja pasja, która przekłada się na styl życia oraz spełnienie zawodowe. Prezentowanie mody jest dla mnie szczególnie bliskie.
 
09
OpisWitam, mam na imię Magda, hobbystycznie zajmuję się modelingiem oraz pracą jako hostessa oraz fotomodelka.
1
OpisFirma Czyż Studio Filmowe jest producentem filmowo - telewizyjnym z kilkunastoletnim doświadczeniem. Zajmujemy się produkcją i postprodukcją filmów fabularnych, dokumentalnych, reklam telewizyjnych, radiowych.
 
Magda 6
OpisWitam, mam na imię Magda. Modelingiem i pracą jako modelka zajmuję się zawodowo. Staram się aby każde zlecenie było wykonane przeze mnie sumiennie i z należytą starannością. Do pozowania podchodzę profesjonalnie.
 
sd
OpisArtystka przez duże A, pozowanie przed aparatem traktuję jako hobby. Kocham sport trenuję gimnastykę, jako atrakcję weselną mam do zaproponowania występ artystyczny w układzie gimnastycznym dwójki żeńskiej.
 
1
OpisFirma Czyż Studio Filmowe jest producentem filmowo - telewizyjnym z kilkunastoletnim doświadczeniem. Zajmujemy się produkcją i postprodukcją filmów fabularnych, dokumentalnych, reklam telewizyjnych, radiowych
 
4
OpisWitam, mam na imię Ewa. Pozowanie oraz modeling to moja pasja, która jest jednocześnie sposobem na życie. Z przyjemnością pracuje jako modelka. Brałam udział w teledyskach i sesjach mody ślubnej.
 
DSC_0171 22
OpisPozowanie to moja pasja i sposób na promowanie swojej osoby.
 
IMG_8910b
OpisWitam, mam na imię Dominika. Jako hostessa pracuję od 4 lat. Posiadam duże doświadczenie w tego typu zleceniach. Pracowałam wielokrotnie w roli hostessy na różnego rodzaju targach oraz eventach.
 

Mapa firm