Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

Organizacja ślubu czy wesela to wielkie wyzwanie dla przyszłych Par Młodych, które często spędza sen z powiek. Dodatkowym kłopotem może być brak czasu, czy pobyt za granicą, który utrudnia spotkania i podpisanie umowy z firmami z branży ślubno-weselnej. Pomocny dla takich Par jest nasz Konsultant Ślubny, który "zaopiekuje się" organizacją Waszego wesela! Zadba o dobry zespół, odpowiednią sale weselną dobraną do liczby gości oraz lokalizacji ślubu, umówi termin przymiarki sukni ślubnej, po prostu zadba o wszystko tak, by Młoda Para nie musiała tracić czasu na telefony i podróże w poszukiwaniu odpowiedniej firmy z danej branży na swoje wymarzone wesele.
Narzeczeni mają do wyboru pakiet A lub B.

Pakiet A obejmuje:
- przesłanie dwóch lub trzech propozycji w każdej ze wskazanych przez klienta kategorii dostępnych w naszej Bazie Firm (klient wybiera max. 4 kategorie) - konsultant przygotowuje łącznie około 10 numerów kontaktowych do firm, które maja wolny termin w dniu wyznaczonym przez klienta. Kontakty przygotowane dla klienta do wybranych firm wysyłane są droga mailowa - to spore zaoszczędzenie czasu dla przyszłych Nowożeńcow.
- Narzeczeni po otrzymaniu listy firm dostępnych w terminie ich wesela sami wykonują pozostałe czynności takie jak telefony, umówienie spotkania, ustalenie ceny, omówienie szczegółów współpracy itp.
Cena za pakiet A to 200 zł.

W celu skorzystania z usługi konsultanta ślubnego należy wysłać wiadomość na adres email serwisu z numerem kontaktowym - nasz konsultant oddzwoni do Państwa.

Pakiet B obejmuje zorganizowanie po akceptacji Młodej Pary:
- zespołu na wesele
- usługi foto i wideo
- dekoracji sali
- cateringu
- ciasta
- muzyki na ślub
- samochodu do ślubu
- wizytówek i zaproszeń
- wizyty w salonie jubilerskim
- próbnego makijażu oraz uczesania
- transportu dla gości po weselu
- animatora dla dzieci
- innych atrakcji (np. fontanna czekoladowa, fajerwerki, barman)
- wsparcie konsultanta w sprawach organizacyjnych wesela

Wszelkie telefony i kontakty z firmami wykonuje konsultant, po zapoznaniu się z wymaganiami Narzeczonych, a jedynym zadaniem klienta jest złożenie podpisu na umowach, po akceptacji określonych firm i zawartych w umowach warunków.
Cena za pakiet B to 1200 zł.

W celu skorzystania z usługi konsultanta ślubnego należy wysłać wiadomość na adres email serwisu z numerem kontaktowym - nasz konsultant oddzwoni do Państwa.

Zachęcamy do skorzystania i ułatwienia sobie organizacji tego wyjątkowego dnia!

Mapa firm