Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

 

Salon Mody Ślubnej Igar działa na rynku od ponad 20 lat. Pragnie spełniać marzenia Państwa Młodych. IGAR Współpracuje z wiodącymi producentami sukien ślubnych zarówno w Polsce jak i za granicą, a od 10 lat IGAR posiada własną pracownię zatrudniającą najlepszych pracowników w dziedzinie krawiectwa i zdobienia sukien.


Wszystkie wzory sukien ślubnych dostępne w salonach uszyto w oparciu o najnowsze trendy mody ślubnej. W miłej i serdecznej atmosferze pracownicy pomogą Państwu w wyborze wymarzonej sukni ślubnej oraz garnituru. Dołożą wszelkich starań aby ten wyjątkowy dzień zapadł w Państwa pamięci jako podróż w świat piękna i miłości.


Najważniejszym elementem dla Panny Młodej jest jej suknia. Powinna być wyjątkowa, jak sama uroczystość, wytworna i zachwycająca, a przede wszystkim powinna podkreślać urodę Panny Młodej. Wybór sukni ślubnej jest jednym z ważniejszych momentów podczas długich przygotowań do ślubu. Należy czuć się w niej pięknie i zarazem wygodnie. Należy pamiętać o charakterze uroczystości i dopasować ją do obranego stylu ślubu i przyjęcia weselnego. Powinno się przymierzać różne kroje sukien, aby dopasować ten, w którym sylwetka będzie wyglądać najefektowniej. Czasem może się okazać, że suknia, która wcale nie odzwierciedla stylu, jaki się lubi, na co dzień. Jednak tego dnia, można pozwolić sobie no odrobinę szaleństwa, podkreślając tym samym wyjątkowość dnia.


W wyborze przede wszystkim należy kierować się typem swojej sylwetki i urody a w drugiej kolejności panującą modą. Należy przymierzyć różne kolory sukien, by dobrać odpowiedni odcień dla siebie. W salonie oprócz sukni ślubnej można zakupić wszelkie dodatki: welony, stroiki, biżuterię, bieliznę oraz buty. Ubiór Pana Młodego musi być dopasowany do stroju Panny Młodej. Zgraną parę nie tylko Młoda Para powinna tworzyć pod względem charakteru, ale także pod względem ubioru. Pan Młody może ubrać się w sposób tradycyjny i współczesny.

 

 

Szczegóły na www.igar.pl oraz na www.facebook.com/IgarBridalCollection